Uwell Caliburn A2S Pod Kit

Uwell Caliburn A2S Pod Kit

Marka: Uwell

En geç 01 Aralık Cuma günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • MNG Kargo : 35.00 TL (20000 TL ve üzeri ücretsiz)

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 595 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 595 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 17.85 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

1,190.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell Caliburn A2S pod kiti şık ve şıktır. Bu, kullanımı kolay olduğu için daha az deneyimli kağıtlar için harika bir kit seçimidir, bir MTL (Ağızdan Akciğere) vape sunar. 520mAh dahili pil ile güçlendirilmiş, şarjlar arasında daha uzun süre vape yapabilirsiniz. Her kit, daha iyi lezzet yaratan yerleşik bir örgü bobine sahip iki adet 1.2 Ohm Caliburn A2 doldurulabilir bölme içerir.

Özellikler:

Acemi Dostu
Uzun Ömürlü 520mAh Pil
Nefes Alma Etkinleştirildi
MTL Vaping
E-Sıvı Penceresi
2ml Doldurulabilir Bölmeler

Bu kitin düğmesiz tasarımı ve nefes alma aktivasyonu sayesinde ağızlığa üfleyerek vape yapabilirsiniz. Bu kit ayrıca, ilk nefesten son nefese kadar tutarlı lezzet ve buhar üretimi sağlamak için sabit bir watt kullanır. Bu kitte de küçük bir pencere var, böylece tankta ne kadar e-sıvı kaldığını daha iyi görebilirsiniz.

Paket İçeriği

1 * Uwell Caliburn A2S Pod Kiti

2 * Uwell Caliburn A2 1.2 Kartuş

1 * Manuel

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü