E-Sigara İçmeye Yeni Başlayanların Bilmesi Gerekenler

E-Sigara İçmeye Yeni Başlayanların Bilmesi Gerekenler

Eğer sigara tüketen biriyseniz, elinizde kalmadığında etrafta kolayca bulabilirsiniz. Belki yakınlarda bir markete gider, bir şekilde istediğinizi bulup kolayca işinizi halledip eve dönersiniz. Fakat, söz konusu e-sigara olduğu zaman durumlar biraz daha farklı. İlk olarak, elektronik sigara malzemeleri bulmak, sigara bulmak kadar kolay bir şey değildir. Yani likitiniz aniden biterse, onu satan bir yer bulmanız gerekecek. Likitleri satan yerlerin sayısı sigara kadar yaygın olmadığı için, bu tarz yerler bulmak pek de kolay olmayacaktır. İkinci olarak, e-sigara pille çalışan cihazlardır. Oldu ki pili biterse, şarj etmeniz gerekir. Bilgisayarınızın yanındaysa, yanınızda powerbank taşıyorsanız veya bir elektrik prizine yakınsanız bu pek de sorun olmayabilir. Ancak o an bu tarz imkanlara sahip değilseniz, bu durum zaman zaman biraz can sıkıcı olabilir.  

E-Sigara İçin Yedek Bulundurmanın Önemi

Eğer yanınızda bir yedek olmazsa, o anki ruh haliyle panikleyecek, belki de kendinizi bir paket sigara satın alırken bulacaksınız. Sigarayı bırakmak isteyen veya hiç içmeyen biriyseniz böyle bir durumla karşı karşıya kalmak istemezsiniz. Bu yüzden e-sigara için ne tür bir yedek bulundurmalısınız? Baktığınızda, iki seçeneğiniz bulunuyor: cihazınızı yeniden doldurmak için ihtiyacınız olan yedek malzemeleri yanınızda taşıyabilir ya da başka bir cihaz daha bulundurabilirsiniz. Tercih tamamen size ve bütçenize kalmış durumda. Şimdi her bir durumu gözden geçirelim.  

Yedek malzeme taşımak

Bu yöntem, birçok e-sigara içicisi tarafından tercih ediliyor. Yedek piller, yedek likit ve yedek bobinler içeren küçük bir çanta taşıyanlar var. Oldukça basit bir çözüm! Ancak, eğer cihazınızın çıkarılabilir pili bulunmuyorsa, bir powerbank taşıyabilirsiniz. Bu da işinizi görecek ve anı kurtaracaktır, fakat bu yöntemle şarj etmek biraz zaman alabilir. Önemli Not: Eğer yedek pil taşıyorsanız, lütfen önleminizi iyice alın. Eğer bu kadar fazla şey taşımak istemiyorsanız, diğer seçeneğiniz başka bir cihaz taşımak olacaktır.  

Yedek cihaz taşımak

Muhtemelen bu seçeneği tercih edenler daha kompakt ve taşınabilir olan modelleri tercih edecektir. Yapmanız gereken aslında böyle bir şey olmalı. Sizde bulunan e-sigara ile eşdeğer güçte bir cihaz daha almak taşımayı zorlaştırabilir ve malzeme taşımaktan pek de bir farkı kalmaz. Kaliteden ödün vermeden, işinizi görecek taşıması kolay ve hafif bir model tercih etmek anı kurtarmanız konusunda büyük fayda sağlayacaktır.   Ayrıca: Neden Elektronik Sigara?       

Yayınlanan 10.08.2020 Pod Mod Elektronik Sigara 0 3476

Bir yorum bırakCevap bırak

Yorum yazmak için Giriş Yapmalısınız.

Blog arşiv

Blog kategorileri

En son yorumlar

Yorum yok

Blog arama

En Son Baktığınız Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü