Elektronik Sigara Boğazda Yanma Nedenleri

Elektronik Sigara Boğazda Yanma Nedenleri

Elektronik Sigara Boğazda Yanma Nedenleri ve Çözümü

Elektronik sigara boğazda yanma nedenleri genellikle elektronik sigaraya ilk kez başlayanların başına gelen boğaz yanmasının belirtileri:Boğazda yanma,Boğaz arkası yanma,Boğazda tahriş hissetme vb. gibi şikayetler ile elektronik sigaraya yeni başlayan kişiler elektronik sigara içme isteklerini kaybediyorlar.Aşağıda boğaz tahrişlerine neden olan basit sebepleri ve çözümlerini sizler için genel olarak toparladık. Aşağıdaki maddeleri uygulayarak bu sorunu çözebilirsiniz.

İşte Elektronik Sigara Boğazda Yanma Nedenleri ve Çözümü

  • E-Likitde yüksek pg oranı boğazınıza alerjik sorunlara neden olabilir. Bu yüzden size göre dengesiz olan pg / vg oranı boğaz tahrişlerine neden olabilir.Vg oranı yüksek likitlerin oranalarıda dengelendiği zaman buhar ve tat oranı artacağından vg oranı yüksek likitleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.
  • Yüksek nikotin seviyesi boğazda tahrişe neden olabilir, bu yüzden kendinize uygun bir nikotin seviyesi belirlemeniz ve oranı düşürmeniz boğazdaki yanma olayını azaltacaktır.
  • E-Sigara içerken sıvı tüketilmemesi de boğazınızda tahrişe neden olabilir, özellikle başlangıçlarda elektronik sigara içerken bol bol su veya sıvı tüketmelisiniz.
  • Atomizerde kullandığınız coil ohm yi düşük tercih etmeniz sıcak buhara neden olabilir. Coil veya bobin ohmsi düştükçe sıcak buhar üretir, bu yüzden yüksek ohm seviyesine sahip coil ve tel tercih etmenizi tavsiye ederiz.
  • Batrya-Pil ya da Modunuzun volt seviyesini biraz daha düşükte kullanmanızda boğzada yanma olayını azaltacaktır.
  • Kalitesiz elektronik sigara likitleride böyle bir olaya yol açabileceğinden Kaliteli eloktronik sigara likitleri kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yukarıda sizler için Elektronik sigara'nın yanlış kullanımı ile boğzada yanma nedenleri ve çözümlerini derledik.Yukarıdaki adımları uyguladığınız zaman sizde boğaz ağrınızın geçtiğini göreceksiniz.

s s s s ss  ss sss s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s s

Yayınlanan 10.08.2020 Pod Mod Elektronik Sigara 0 3716

Bir yorum bırakCevap bırak

Yorum yazmak için Giriş Yapmalısınız.

Blog arşiv

Blog kategorileri

En son yorumlar

Yorum yok

Blog arama

En Son Baktığınız Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü