Sıkça Sorulan Sorular: Bobin

Sıkça Sorulan Sorular: Bobin

Bobininizi ne zaman değiştirmelisiniz?

Bir Bobin Ne Zaman Değiştirilmelidir? Genel olarak konuşursak, e-sıvınızın olağan tadı kaybolur veya bozulursa (hafif toz tadı veya yanmış) direncini değiştirmelisiniz. Bu, günlük kullanım için yaklaşık iki haftada bir, hatta e-sıvınız dirençleri kolayca tıkarsa (genellikle çok tatlı e-sıvılar) daha az olabilir. Direncin siyah bir tortu içermediğini kontrol etmek için görsel bir inceleme de yapabilirsiniz, bu durumda bir değişiklik gerekliyse. 

Bobinimi nasıl temizleyebilirim?

Kahverengi bir kuruma, yani e-sıvının kırmızıya ısınmasını sağlamak için e-sıvı ve hava akışı olmadan aktivasyonuna devam etmeyin, çünkü bu direnci değiştirir. Sıcak suyu solventsiz tercih edin ve birkaç saat bekletin ve uzun bir kuruma süresi bırakın. İdeal olan sadece direnci değiştirmek için kalır.

Bir bobinin düzgün çalışıp çalışmadığını nasıl bilebilirim?

Donanımınız olan Mod'unuz ayar seçeneklerini görüntülemek için bir Dijital ekrana sahipse, “ohm” olarak ölçülecek direnç değerini bulun. Bu değer, çoğunlukla ambalajın içinde bulunan kullanım kılavuzu tarafından sağlanan önerilen direnç bilgisine karşılık gelmelidir. Bu değer genellikle değiştirilebilir bobinin gövdesi üzerine kazınır. E-Sigara içen kişiler her zaman dikkatli olmalı, bakmayı, dinlemeyi ve gözlemlemeyi unutmayın. Bunu göz önünde bulundurarak, düzgün çalışan bir bobin dinlemek akıllıca olacaktır. Buna farklı bir ses veya ses koleksiyonu eşlik edecek, ancak bir çatırtı duyduğunuz sürece, düzgün çalıştığını biliyorsunuz - bobinler genellikle çatlıyor. Bu, e-sıvının tercih edilen bir buharlaştırma deneyimi için uygun şekilde ısıtıldığının bir işaretidir.

Bobin seçerken ne bilinir?

Her clearomizer markasının kendi direnç tipi vardır. Bazı clearomiseur modelleri aynı direnç modelinin kullanılmasına izin veriyorsa (bazı clearo Kanger, Joyetech veya Aspire gibi), genellikle malzeme veri sayfasına başvurmak ve sadece uyumlu bir direnç elde etmek gerekir. Ayrıca, ohm olarak ifade edilen bu dirençlerin değerlerine ve modunuzu veya pilinizi doğru şekilde ayarlamak için kullanılan direnç telinin (kanthal, nikel vb.) Direnç düşükse (1 omh'un altında) modunuzun gücünü çok fazla artırmayın. Bobin ile İlgili Makalemize Ulaşmak İçin Buraya Tıklayınız...

Yayınlanan 10.08.2020 Pod Mod Elektronik Sigara 0 3168

Bir yorum bırakCevap bırak

Yorum yazmak için Giriş Yapmalısınız.

Blog arşiv

Blog kategorileri

En son yorumlar

Yorum yok

Blog arama

En Son Baktığınız Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü