Boğaz Vurumu Nedir?

Boğaz Vurumu Nedir?

Sigara ile ilgili terimlerden olan boğaz vurumu diye bir terimle karşılaşmış olabilirsiniz. Ne olduğunu az çok tahmin edebiliyor, fakat tam olarak bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre. Hadi şimdi gelin sigara ve Elektronik Sigara içen çoğu insanın oldukça hoşlandığı bu histen biraz bahsedelim.

Boğaz Vurumu Nedir?

Yaşayan o hissi çok iyi bilir! Boğaz vurumu, solunduğunda nikotinin neden olduğu boğazdaki duyumdur. Buhar boğazdan aşağı doğru ilerlerken pürüzsüz bir tatmin edici histen dayanılmaz bir sertliğe kadar değişir. Puro içmeye etmeye çalışan sigara içen kimseler, bu hissi en kötü şekilde hissetmişlerdir. Elektroink sigara içenler sürekli kendilerine uygun bir boğaz vuruşu arar. Bazıları için pratikte böyle bir uygunluk aslında yok, bazıları için ise çok açıktır. Bu durumun oldukça kişisel bir tercih olduğunu söyleyebiliriz.  

Nasıl Daha Az Boğaz Vurumu Alırım?

Diyelim ki boğaz vurumundan hoşlanmıyorsunuz veya sahip olduğunuz elektronik sigaranın boğaz vurumu sizin için fazla geliyor. Bu durumda tercih edebileceğiniz İki seçeneğiniz var. İlki, daha düşük nikotin konsantrasyonu olan e-likitlerden kullanmak. Bunu tercih ederseniz, aynı miktarlarda nikotin alabilmeniz için daha yüksek güçlü bir cihaz kullanız gerekmektedir. Çünkü doyum çok daha az olacaktır. Diğer seçenek ise PH değeri daha yüksek bir e-likit kullanmaktır. Sıvıya eklenen aromalar PH değeri değiştirecektir. Sizin ihtiyacınız olan ise yüksek bir PH değerine sahip likit kullanmaktır. Bu iki yöntemden birini tercih ederseniz daha az boğaz vuruşu alacağınızdan emin olabilirsiniz.  

Diğer E-Sigara Duyumları

Boğaz vurumu, aslında elektronik sigara içen kişilerin aradığı tek zevk veren duyum değildir. İdeal bir e-sigarada, boğaz vuruşu ve aromanın mükemmel karışımı olmalıdır. Bunların yanında da buhar volümü ve doğru sıcaklık olduğu zaman daha bir insan ne isteyebilir ki! Hangisinin kendinize daha uygun olduğunu bulmak zaman alabilir. Bulmak için yapmanız gereken bir elektronik sigara ile birlikte çeşitli likitler alın ve birkaç kombinasyonu deneyin, hangi stilin kendinize uygun olduğunu zamanla fark edeceksiniz. Ayrıca: E-Sigara İçmeye Yeni Başlayanların Bilmesi Gerekenler       

Yayınlanan 10.08.2020 Pod Mod Elektronik Sigara 0 5948

Bir yorum bırakCevap bırak

Yorum yazmak için Giriş Yapmalısınız.

Blog arşiv

Blog kategorileri

En son yorumlar

Yorum yok

Blog arama

En Son Baktığınız Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü