Elektronik Sigara Temizliği?

Elektronik Sigara Temizliği?

Elektronik sigaralar hayatımıza girdiğinden beri birçok kullanıcıya erişti. Bu cihazlar bizlere bir çok olanak sunsa da bizlerden istedikleri bir şey vardır. Buda tabiki "Elektronik Sigara Temizliği". Aslında yine kendimiz için yapıyoruz. Elektronik sigaramız da likit tankı ve atomizeri temizlememiz önemlidir ancak bunların temizliği de üründen ürüne farklılık göstermektedir. Ancak temelde aynıdır, yine de siz değerli misafirlerimiz bizlerden aldığınız cihazın temizliğini en ince ayrıntısına kadar sormayı unutmayın. Merak etmeyin siz unutursanız biz sizi unutmayız. Elektronik sigaramızın temizliği haftalık yapılmalıdır, en fazla 10 günde bir kez yapmanız sizlerin sağlığı ve cihazınızın verimliliği için idealdir.  

Likit Tankı Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

  Sürekli aynı likiti kullanıyorsanız bir süre sonra likit tankınıza devamlı kullandığınız likitin tadı oturmaktadır. Yeni bir likite geçtiğinizde likit tankınıza oturmuş olan eski likitiniz ve yeni likitinizin tadı karışmış olacaktır. Bu durum genelde hoş olmamaktadır ve sonuç olarak elektronik sigaraya yeni başlayanları soğutmaktır.   Bu sorunumuzun çözümü ise basittir, likit tankımızın temiz olması gerekmektedir. Bildiğiniz üzere iki çeşit likit tankı vardır. Bunlar dahili ve dahili olmayandır. İkisininde temizliği elbette farklıdır.   Dahili olmayan likit tankı temizliği: İlk önce elektronik sigaramızda ki ayrılabilen tüm parçaların ayırmamız gerekmektedir. Ayırdığımız parçaları içerisine sığabilecek bir kaba (örneğin bir kase) sıcak su koyduktan sonra suyunuz soğutmana kadar beklememiz gerekmektedir. Bu işlemi toplamda 4 kez tekrarlayın. Eğer nane veya mentol aromalı likit kullanıyorsanız suyun içerisine bir miktar elma sirkesi eklerseniz kalan kokular daha rahat çıkacaktır. Lütfen likit tankınızı ve parçalarını iyicene kuruttuktan sonra takınız.   Dahili tank temizliği: Dahili likit tankı temizliği için bir peçete ve çubuk yeterli olacaktır, ancak iyicene temizlediğinizden emin olun lütfen.   Atomizer temizliğimize de özen göstermemiz gerekmektedir. Elektronik sigara kullanımımızı ve puff’larımızı hesaplayarak haftada bir yada 10 günde bir değiştirmemiz gerekmektedir.

Coil Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

  Pamuk ve telden oluşan Coil’ler elektronik sigaramızda bir nevi filtre görevi görmektedir. Kullanım sıklığına bağlı olarak tellerde siyahlaşmazlar ve pamukta ise yanmalar oluşur. Eğer tel sarımı ve pamuklara yapılmış bir Coil kullanıyorsanız, Coil’inizi sık sık kontrol etmeniz ve tel pamuk değişiminizi yapmanız gerekmektedir. Coil’inizde ki tel ve pamuğu çıkardıktan sonra sıcak su dolu bir kabın içerisinde temizleyerek likit atıklarından kurtulabilirsiniz.   Eğer hazır Coil kullanıyorsanız haftada bir yada en fazla 10 günde bir Coil değişiminizi yapmalısınız. Coil ve elektronik sigara temizliği ile hem daha verimli duman alırsınız hem temiz duman alırsınız ancak lütfen elektronik sigara alırken bizlere temizliğini sormayı unutmayınız. Unutmayın elektronik sigara temizliği sağlığımız için ön temizliği sağlığımız için önemlidir.

Aspire Arnavut Kaldırımı Aio Pod Kiti Elektronik Sigara İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız: En iyi pod mod elektronik sigara

Yayınlanan 10.08.2020 Pod Mod Elektronik Sigara 0 5795

Bir yorum bırakCevap bırak

Yorum yazmak için Giriş Yapmalısınız.

Blog arşiv

Blog kategorileri

En son yorumlar

Yorum yok

Blog arama

En Son Baktığınız Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü